Pompa głębinowa 3Z25 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3Z25 Omnigena 400V jest urządzeniem, które pozwala czerpać zimną i czystą wodę w miejscach, gdzie nie można zastosować pompy powierzchniowej. Produkt ten cechuje się znakomitym wykonaniem. Elementy takie jak mosiądz, noryl i stal nierdzewna. Dzięki temu żaden z elementów pompy nie ulegnie korozji. To również zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Pompy głębinowe 3” z serii 3Z25 gwarantują efektywną pracę, gwarantując maksymalną wydajność na poziomie 110 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia w tym modelu to 95 metrów. Pompy głębinowe Omnigena można używać w gospodarstwach domowych, rolnych czy ogrodniczych. Sprawdzą się również w małej gastronomii, czy niewielkich zakładach przemysłowych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 95 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 9,5 bar |
| Wysokość | 163 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761116511 |