Pompa głębinowa 3Z25 Omnigena 230V WK kabel 20 m
Opis
Omnigena to czołowy polski producent pomp głębinowych. Dlatego też warto sięgać po sprawdzonych i renomowanych dostawców urządzeń, a w tym wypadku sprawdzić, dlaczego pompa głębinowa 3Z25 230V jest wyjątkowa. Urządzenie to jest niezwykle trwałe, co zawdzięcza materiałom, z jakich zostało wykonane. Pompa głębinowa 3” serii Z posiada elementy z mosiądzu, norylu czy stali nierdzewnej. Parametry pracy pompy pozwalają na maksymalną wydajność wody 110 litrów na minutę.
Pompa głębinowa 3Z25 Omnigena to urządzenie, które pozwoli czerpać wodę czystą i zimną z ujęć głębinowych. Produkt znakomicie sprawdzi się w takich miejscach jak domy jednorodzinne, domki letniskowe, ale również w gospodarstwach rolnych czy małych zakładach przemysłowych. Zasilenie 230V pozwala skorzystać z pompy w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do prądu. To najlepszy wybór, jeżeli szuka się pompy trwałej i niezwykle efektywnej.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 95 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 9,5 bar |
| Wysokość | 163 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761116450 |