Pompa głębinowa 3Z21 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Szukasz sprawdzonej pompy głębinowej, która będzie umożliwiała pobieranie czystej i zimnej wody? Jeżeli nie masz możliwości podłączenia pompy powierzchniowej, to Omnigena pompa głębinoa 3Z21 400V jest idealnym rozwiązaniem. Urządzenie to wyposażone w silnik o mocy 0,75kW, pozwala na maksymalną wydajność na poziomie 110 litrów na minutę. Podnoszenie maksymalne to w tym przypadku 73 m. Pompa głębinowa 3” sprawdzi się znakomicie na działkach rekreacyjnych, w małej gastronomii, czy też domach jednorodzinnych.
Dlaczego warto wybierać produkty Omnigena? Przede wszystkim wszystkie pompy głębinowe tego producenta wykonane są najlepszych materiałów, takich jak choćby stal nierdzewna, noryl, mosiądz. To gwarancja, że elementy pompy nie ulegną korozji i uszkodzeniom mechanicznym.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 73 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,3 bar |
| Wysokość | 144 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 14,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761180123 |