Pompa głębinowa 3Z21 Omnigena 230V WK kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3Z21 Omnigena, z silnikiem 0,75kW to urządzenie, które z jednej strony gwarantuje dobre parametry pracy. Z drugiej zaś strony, pompa została przygotowana z najlepszych materiałów, m.in. stali nierdzewnej. To pewność, że posłuży przez wiele lat. Pompa ta pozwala tłoczyć czystą oraz zimną wodę, która powinna nie być zanieczyszczona elementami stałymi i długowłóknistymi.
Pompy głębinowe 3” serii Z oferowane przez firmę Omnigena, znakomicie sprawdzą się w gospodarstwach domowych, zakładach usługowych, czy też niewielkich gospodarstwach rolnych i ogrodniczych. Urządzenie 3Z21 230V zostało wyposażone w kondensator, a także posiada kabel startowy o długości 20 m. Jakie warunki pracy oferuje pompa głębinowa tego typu? Maksymalne podnoszenie 73 m, wydajność na maksymalnym poziomie 110 litrów/minuta.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 73 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,3 bar |
| Wysokość | 144 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 14,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761180116 |