Pompa głębinowa 3Z18 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3Z18 400V pozwala tłoczyć czystą i zimną wodą, która jest wolna od wszelkich elementów stałych i długowłóknistych. Pompa została wykonana z najlepszych materiałów, takich jak noryl, mosiądz i stal nierdzewna. To gwarantuje, że urządzenie będzie zabezpieczone przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Urządzenie firmy Omnigena pozwala czerpać wodę w miejscach, gdzie nie można skorzystać z pomp powierzchniowych. Sprawdzi się w ogrodnictwie, domach jednorodzinnych, czy działkach rekreacyjnych.
Powyżej prezentowana pompa pozwala pracować z maksymalną wydajnością do 110 l/min oraz przy maksymalnym podnoszeniu wody do 62 m. Montaż urządzenia możliwy w studniach o minimalnej średnicy 110 mm.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 62 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 6,2 bar |
| Wysokość | 129 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 13,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761180109 |