Pompa głębinowa 3Z18 Omnigena 230V WK kabel 20 m
Opis
Pompa Omnigena 3Z18 230V z wbudowanym kondensatorem, to urządzenie, którego gwarantuje wydajność do 110 l/min przy podnoszeniu maksymalnym wody do 62 m. Pompy 3” wykonane są z najlepszych materiałów, takich jak choćby mosiądz, stal nierdzewna i noryl. To doskonałe zabezpieczenie przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Urządzenie wyposażone jest w kabel zasilający o długości 20 m.
Pompa głębinowa 3Z18 pozwala tłoczyć zimną i czystą wodę, która nie zawiera żadnych elementów stałych i długowłóknistych. Dzięki swoim właściwościom pompa Omnigena doskonale sprawdzi się w wielu miejscach, gdzie nie ma możliwości czerpania wody za pomocą pomp powierzchniowych. Małe gospodarstwa rolne, ogrodnictwo, domy jednorodzinne, czy działki rekreacyjne. Właśnie tam warto zastanowić się nad montażem pompy głębinowej.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 62 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 6,2 bar |
| Wysokość | 129 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 13,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761180093 |