Pompa głębinowa 3V38 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 3V38 400V będzie odpowiednim wyborem do miejsc, gdzie nie można zastosować pomp powierzchniowych. Za pomocą tego sprzętu, bez problemów można czerpać zimną i czystą wodę z wierconych ujęć głębinowych, kręgowych i zbiorników wolno stojących. Pompa głębinowa serii V ma 75 mm średnicy, a jej wydajność to aż 90 l/min.
Pompa głębinowa 400V została wykonana z najlepszych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej. Posiada kabel zasilający o długości 20 metrów. Urządzenie skutecznie zasili w wodę gospodarstwa rolne, ogrodnicze, działki rekreacyjne oraz domy jednorodzinne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 133 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 13,3 bar |
| Wysokość | 209 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 21 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100947 |