Pompa głębinowa 3V38 Omnigena 230V WK kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3V38 z wbudowanym kondensatorem jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie można czerpać wody za pomocą pompy powierzchniowej. To urządzenie, które stosuje się w studniach, w których lustro wody jest poniżej 8 m. Pompa głębinowa Omnigena wykonana jest z najlepszych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej. Dzięki temu będzie działać nawet w najtrudniejszych warunkach.
Za pomocą pompy głębinowej 3V38 230V można pobierać cystą i zimną wodę ze zbiorników wolno stojących, wierconych ujęć głębinowych oraz kręgowych. Średnica pompy to 75 mm, maksymalna wysokość podnoszenia 100 m, a wydajność to 90 l/min. Efektywne rozwiązanie w miejscach, gdzie nie będzie załączana częściej niż 20 razy na godzinę. Urządzenie posiada wbudowany kondensator, a także kabel zasilający o długości 20 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 133 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 13,3 bar |
| Wysokość | 209 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 21 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761117457 |