Pompa głębinowa 3V28 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe serii V Omnigena jest urządzenie, które pozwala czerpać zimną i czystą wodę z wierconych ujęć głębinowych, kręgowych oraz zbiorników wolno stojących. Elementy pompy, które mają styczność z wodą, wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Pompa 3V28 400V może być stosowana w studniach, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 m. Urządzenie gwarantuje maksymalną wydajność na poziomie 90 l/m, a najwyższa wartość podnoszenia to 100 m.
Pompa głębinowa 3V28 z powodzeniem znajdzie zastosowanie w takich miejscach jak ogrodnictwo, działki rekreacyjne, domy jednorodzinne, czy też gospodarstwa rolne. Urządzenie zostało wyposażone w przewód 20 m, co daje większe możliwości montażowe i eksploatacyjne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 166 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 18 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100930 |