Pompa głębinowa 3T46 Omnigena 400V kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 3T46 400V to urządzenie przygotowane z najlepszych materiałów, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w wielu warunkach. Przede wszystkim pompa 3” może być stosowana w wąskich studniach (otwory do 90 mm), dlatego pozwoli czerpać wodę pitną oraz użytkową w wielu miejscach. Właściciele domów jednorodzinnych, domków letniskowych, małych gospodarstwa ogrodniczych oraz rolnych cenią sobie to urządzenie, jako niezwykle efektywne.
Pompa głębinowa 3” Omnigena wyposażona jest w kabel startowy 1,5 m. Dodatkowo każdy z elementów urządzenia, który ma kontakt z wodą, wykonany został ze steli nierdzewnej.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 144 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 14 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100541 |