Pompa głębinowa 3T46 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena z serii 3T to wyjątkowe urządzenie, którego właściwości docenią zarówno w małych gospodarstwach rolnych, jak i w domach jednorodzinnych. Pompa głębinowa 400V z uwagi na niewielką średnicę sprawdzi się wszędzie tam, gdzie średnica studni nie jest zbyt duża (max 90 mm). Pozwala to na zaoszczędzenie środków inwestycyjnych.
Pompa głębinowa 3T46 400V posiada kabel 20 metrów, co znacząco ułatwia jej montaż i eksploatację. Sprzęt wykonano z najlepszych materiałów, dzięki czemu można mieć pewność, że będzie służyło przez długi czas.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 144 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 14 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100794 |