Pompa głębinowa 3T46 Omnigena 230V z puszką kabel startowy
Opis
Pompa głębinowa 3T46 Omnigena 230V z kablem startowym, będzie najkorzystniejszym wyborem, kiedy mowa o urządzeniach, które mają gwarantować czerpanie wody pitnej oraz użytkowej z takich miejsc, jak domy jednorodzinne, czy działki letniskowe. Urządzenie firmy Omnigena sprawdzi się również w niewielkich gospodarstwach rolnych czy ogrodniczych.
Pompa głębinowa z puszką startową, wykonana została z najlepszych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej. Jej niewielka średnica (75 mm) sprawia, że będzie doskonałym rozwiązaniem przy wąskich studniach, których maksymalna średnica wynosi 90 mm.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 144 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 14 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100534 |