Pompa głębinowa 3T46 Omnigena 230V z puszką kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 3T46 230V z puszką rozruchową oraz kablem 20 m, to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie pojawia się zapotrzebowanie na wodę czystą i zimną. Urządzenie dzięki swoim parametrom, jest w stanie zaopatrzyć w wodę domy jednorodzinne, domki letniskowe, a także niewielkie gospodarstwa ogrodnicze czy rolne.
Pompa głębinowa o niewielkiej średnicy może być zamontowana wszędzie tam, gdzie otwory studni nie są zbyt duże. Urządzenie to może być zanurzone aż do 50 metrów głębokości. Producent zadbał o jakość wykonania, w tym wykorzystała stal nierdzewną we wszystkich elementach, które mają styczność z wodą.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 144 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 14 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100787 |