Pompa głębinowa 3T46 Omnigena 230V WK kabel startowy
Opis
Pompa 3” 230V Omnigena jest idealna do studni o niewielkich rozmiarach. Jej średnica to zaledwie 75 mm. Pozwoli na komfortowe korzystanie w miejscach takich jak domy jednorodzinne, małe gospodarstwa rolne czy też domki letniskowe.
Pompa głębinowa 3T46 z kablem startowym ma wbudowany kondensator, co znacznie ułatwia jej podłączenie. Część elementów konstrukcyjnych, które mają kontakt z wodą, wykonane zostało ze stali nierdzewnej.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 144 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 14 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100756 |