Pompa głębinowa 3T46 Omnigena 230V WK kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3” z kablem 20 metrów to sprzęt, który pomoże w pełni czerpać wodę zimną i czystą. Wszędzie tam, gdzie pojawia się zapotrzebowanie na wodę użytkową, można skorzystać z pompy głębinowej Omnigena. Produkt ma odpowiednie właściwości, dzięki czemu czerpanie wody w odpowiednich warunkach nie sprawia problemów.
Urządzenie firmy Omnigena może być wykorzystywane w przeróżnych miejscach. Od gospodarstw domowych, poprzez małe firmy rzemieślnicze, a skończywszy na niewielkich gospodarstwach rolnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 144 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 14 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 16 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |