Pompa głębinowa 3T32 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa firmy Omnigena o średnicy 75 mm znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie otwory studni mają maksymalną średnicę 90 mm. Sprzęt można z powodzeniem stosować w domach jednorodzinnych, małych gospodarstwach rolnych, ogrodniczych, a także w domkach letniskowych.
Pompa głębinowa 3T32 400V pozwoli czerpać wodę zimną i czystą, w celach użytkowych lub konsumpcji. Jest to urządzenie, do którego produkcji wykorzystano najlepszych materiałów, w tym stali nierdzewnej. Ten wariant produktu posiada kabel o długości aż 20 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 123 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 13.3 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100879 |