Pompa głębinowa 3T32 Omnigena 230V z puszką kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3” Omnigena, z kablem 20 m jest urządzeniem, które doskonale nadaje się do czerpania wody zimnej i czystej. Parametry urządzenia sprawiają, że może zostać ono zanurzone do 50 metrów głębokości. Pompy głębinowe 3T32 sprawdzą się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i małych gospodarstwach rolnych i ogrodniczych. Bez problemów można wykorzystać pompę również na działkach i domach letniskowych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 52 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 123 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 13,3 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100770 |