Pompa głębinowa 3B28 Omnigena 230V z puszką kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3” 230V Omnigena z puszką jest idealnym rozwiązaniem do czerpania wody zimnej i czystej. Sprawdzi się doskonale w takich miejscach jak działki rekreacyjne, domy jednorodzinne, mniejsze ogrody i gospodarstwa rolne. Urządzenie instalować można w studniach, których średnica ma 85 mm lub więcej.
Wszystkie elementy pompy głębinowej 3B28, które mają styczność z wodą, wykonane zostały z najlepszych materiałów nierdzewnych. Konstrukcja pompy głębinowej Omnigena pozwala na maksymalne zanurzenie do 50 metrów oraz tłoczenie wody o temperaturze maksymalnej 35°C.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 70 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 110 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 138 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 17 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103429 |