Pompa głębinowa 3,5SX 3-19 PRO (1,1kW) OMNIGENA 230V WK z kablem 20m
Opis
Pompa głębinowa 3,5 SX3-19 PRO 230V z wbudowanym kondensatorem, to nowe urządzenie w najwyższej specyfikacji materiałowej. Wykonane z udaro odpornymi elementami części hydraulicznej, wzmocniona dławica mechaniczna oraz niezwykle wytrzymały kondensator, sprawiają, że idealnie nadaje się do tłoczenia wody czystej, słodkiej zimnej, z odwiertów głębinowych, a także innych zbiorników.
Pompa głębinowa 3,5SX 3-19 PRO posiada kabel zasilający o długości 20 metrów. Najwyższej jakości wbudowany kondensator sprawia, że nie ma potrzeby stosowania puszki rozruchowej. Korpus pompy oraz króćce i wał wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje maksymalną ochronę przed korozją. Doskonała jakość, przystępna cena, gwarancja długiej żywotności.
Wykonanie materiałowe:
⚙️Obudowa: stal nierdzewna
⚙️Króciec tłoczny/ssący: mosiądz
⚙️Osłona kabla: stal nierdzewna
⚙️Dławice mechaniczne: węglik krzemu/węglik krzemu
⚙️Wirniki i dyfuzory: super technonolimer
⚙️Wał pompy: stal nierdzewna
⚙️Sito wlotowe: stal nierdzewna
⚙️Sprzęgło: stal nierdzewna
⚙️korpus łożyskowy górny: mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 5520 l/h |
| Maks. wysokość podnoszenia | 95 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Temp. wody maksymalna | 40°C |
| Wysokość | 1315 mm |
| Średnica pompy | 89 mm |
| Waga | 16,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | H (180°C) |
| Kod EAN | 5907761159020 |