Pompa SKA 4.03 Hydro-Vacuum 400V 2,2kW
Opis
Pompa hydroforowa SKA 4.03 Hydro-Vacuum pozwala tłoczyć wodę i inne ciecze. Pompy samozasysająca firmy Hydro-Vacuum słyną z jakości wykonania, co pozwala na wieloletnie ich użytkowanie. Prezentowany model pompy pozwala tłoczyć do 75 litrów wody na minutę, przy równoczesnym jej maksymalnym wynoszeniu do 92 metrów. Pompy SKA mogą czerpać wodę z maksymalnej głębokości około 8 metrów.
Pompy SKA przeznaczone są do pracy przy domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, gospodarstwach rolnych czy systemach nawadniania.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 75 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 92 m |
| Ciśnienie maksymalne | 9,2 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Zasilanie | 400V |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 3 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Długość | 73 cm |
| Waga | 68 kg |
| Kod EAN | 5904172814562 |