Pompa SKA 4.02 Hydro-Vacuum bez silnika
Opis
Pompa hydroforowa Hydro-Vacuum 4.02 bez silnika to solidna konstrukcja, gwarantująca efektywną pracę. Urządzenie jest polecane tym, którzy mają sprawny silnik, a potrzebują jedynie doskonałej jakości pompy, która maksymalnie może pompować do 75 litrów wody na minutę.
Pompa samozasysająca Hydro-Vacuum gwarantuje wiele lat stabilnej, bezawaryjnej pracy. Sprzęt pozwala tłoczyć wodę do głębokości 8 metrów.
Pompy SKA 4.02 bez silnika mogą podnosić wodę do 60 metrów, pracując z cieczą, której maksymalna temperatura nie przekracza 70ºC.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 75 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 60 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Waga | 21 kg |
| Kod EAN | 5904172814128 |