Pompa SKA 3.02 Hydro-Vacuum bez silnika
Opis
Pompa samozasysająca SKA 3.02 Hydro-Vacuum bez silnika może być stosowana w wielu miejscach. Nowoczesne urządzenie pozwoli zasilać instalacje wodociągowe w domach jednorodzinnych, zakładach przemysłowych, domków letniskowych. Pompy SKA można również stosować w systemach nawadniania. Sprzęt tłoczy wodę czystą, jak również ciecze nieagresywne (warunek – cząstki stałe w cieczy maks 0,5 mm) oraz paliwa w zakresie odporności korozyjnej materiałów użytych do produkcji pompy.
Pompa hydroforowa Hydro-Vacuum pompuje wodę do 50 litrów na minutę, przy maksymalnym podnoszeniu do 64 metrów. Pozwala czerpać wodę nawet z głębokości 8 metrów. Pompa wykonana z najlepszych materiałów, co gwarantuje, że nie tylko będzie efektywnie pracować, ale również przez długie lata.
Pompa SKA 3.02 bez silnika jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy posiadają sprawny silnik i potrzebują wymiany samej pompy.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 50 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 64 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6,4 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Waga | 21 kg |
| Kod EAN | 5904172813275 |