Pompa SKA 3.02 Hydro-Vacuum 400V 1,1kW
Opis
Pompa Hydro-Vacuum SKA 3.02 400V 1,1kW to doskonała konstrukcja wykonana z żeliwa, wyposażona w 2 mosiężne wirniki. Jest niezwykle efektywna oraz gwarantuje długą żywotność użytkowania. Pozwala tłoczyć wodę, gdzie zawartość piasku w wodzie nie może przekraczać 50g/m3. Pompa samozasysająca Hydro-Vacuum to idealne rozwiązanie w instalacjach wodociągowych używanych w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych. Sprawdzi się także w systemach nawadniania.
Pompa SKA 3.02 to maksymalne podnoszenie wody do 64 metrów, przy ciśnieniu maksymalnym 6,4 Bar. Urządzenie osiąga wydajność do 50 litrów wody na minutę, zaś zasysanie cieczy z maksymalnej głębokości 8 metrów.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 50 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 64 m |
| Ciśnienie maksymalne | 6,4 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Zasilanie | 400V |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 2 |
| Wirniki | mosiądz |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość | 73 cm |
| Waga | 43 |
| Kod EAN | 5904172813411 |