Odżelaziacz wody V-150 ze złożem kwarcowym Wimest
Opis
Odżelaziacz wody 150 Wimest ze złożem kwarcowym to urządzenie wydajne, skuteczne i w niezwykle przystępnej cenie. Odżelaziacze wody są niezbędnym elementem stacji uzdatniania wody. Jeżeli woda, z której korzystasz, zmienia kolor po np. zagotowaniu. Pozostawia rdzawy kolor na chodnikach obok podlewanych roślin, na pewno jest ona zanieczyszczona przez związki żelaza. Dlatego warto sięgnąć po najlepsze urządzenie poprawiające jakość wody, czyli odżelaziacz Wimest.
Do urządzenia dołączone jest 5 worków ze złożem kwarcowym, o łącznej wadze około 125 kg. Jeżeli szukasz odżelaziaczy o innych wielkościach i parametrach, zajrzyj do kategorii odżelaziacze wody.
Jeżeli nie są Państwo pewni, czy odżelaziacz poradzi sobie z żelazem, manganem, prosimy o przesłanie wyników badań wody na adres: sklep@tophydro.pl
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
zbiorniki – stal ocynkowana
zawory – stal ocynkowana
dysza rozbryzgowa – stal ocynkowana
rury – stal ocynkowana
aspiratory ‑ ABS
Dane techniczne
| Wydajność | 2m³/h |
| Ciśnienie robocze | 0,6MPa |
| Szybkość przepływu podczas płukania złoża | 4m³/h |
| Maksymalna temperatura wody | 20ºC |
| Średnica urządzenia | 41 cm |
| Wysokość urządzenia | 153 cm |
| Średnica rur przyłączeniowych | 1 |
| Masa zbiornika bez złoża | 52 kg |
| Masa zbiornika ze złożem | ~175 kg |
| Pojemność zbiornika | 150 l |
| Ilość worków ze złożem | 5 |
| Waga złoża | ~220 kg |